41 Bieg Piastów – relacja z wydarzenia pod okiem Impel Security Polska

Trzydniowy, 41 Festiwal Narciarstwa Biegowego w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach – Bieg Piastów, który odbył się w miniony weekend jednogłośnie uznajemy za bardzo udany, zarówno pod kątem realizowanej przez Impel Security Polska usługi zabezpieczenia imprezy, jak i sportowym. Nasi specjaliści od bezpieczeństwa, stewardzi oraz służby informacyjne zadbali o odpowiednie warunki sportowej rywalizacji dla wszystkich 6000 uczestników zawodów, w tym Justyny Kowalczyk oraz pozostałych osób zaangażowanych w organizację imprezy.

Dzięki sportowemu duchowi, który w nas drzemie udział w zawodach wzięły dwie osoby z jeleniogórskiego oddziału Impel Security Polska: Monika Romańczuk, która zmierzyła się na dystansach 9 km – 11 miejsce, 10 km (bieg nocny) – 5 miejsce i 50 km – 29 miejsce, oraz Edward Job, który podjął wyzwanie na 16 km.

To już kolejna duża impreza sportowa, którą zabezpieczała firma Impel Security Polska. Od 2006 r. Odział z Jeleniej Góry jest partnerem Stowarzyszenia Bieg Piastów i jest pozytywnie oceniany przez organizatora – FIS. Impreza przyciągnęła wielu uczestników i kibiców oraz stała się medialnym wydarzeniem.

To także kolejny dowód na nasze zaangażowanie w sport i jego promocję.

Na pewno spotkamy się za rok, na kolejnym, już 42 Biegu Piastów.

bieg_piastow_impel_security_sport

Fot. Bieg Piastów, Marcin Oliva Soto
Fot. Monika Romańczuk, Edward Job