Bezpieczne lądowania z firmą Impel podczas Pucharu Świata w Zakopanem 2018

Kolejny rok z rzędu za bezpieczeństwo podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem odpowiadała Grupa Impel.

300 pracowników ochrony, w tym pracowników służb porządkowych i informacyjnych z sukcesem zapewniło bezpieczeństwo podczas XII Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. To już siódmy rok współpracy z Tatrzańskim Związkiem Narciarskim podczas organizacji tej największej i jednej z najbardziej prestiżowych w Polsce imprez sportów zimowych.
Tym razem w stolicy polskich Tatr gościliśmy 68 zawodników z 19 krajów i 58 000 kibiców w ciągu trzech dni zawodów. Impreza przebiegła sprawnie i nie zaowocowała zwiększoną ilością interwencji w porównaniu do lat poprzednich. Impel był odpowiedzialny nie tylko za zapewnienie bezpieczeństwa samej imprezy, ale również za zabezpieczenie infrastruktury oraz miejsc pobytowych ekip sportowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji imprez masowych i sportowych kibice i zawodnicy mogli skupić się na wspólnym przeżywaniu pozytywnych, sportowych emocji bez troski o swoje bezpieczeństwo.