IMPEL Monitoring na Kongresie Smart City – Zdalny Monitoring dla Gmin

W dniu 9 czerwca br. IMPEL Monitoring wraz z ITM Poland byli wystawcami na Kongresie „SMART CITY 2016 – Założenia i perspektywy”, który odbył się we Wrocławiu. Forma spotkania, oparta o panel specjalistów, spotkała się z zainteresowaniem uczestników. Kilkadziesiąt osób mogło odwiedzić nasze stoisko gdzie można było dowiedzieć się o nowoczesnym rozwiązaniu Zdalnego Monitoringu Wizyjnego.

Inteligentny system monitoringu generuje alarmy w Alarmowym Centrum Odbiorczym, które operatorzy obsługują według ściśle określonego scenariusza. Ten powstaje w uzgodnieniu z klientem. Tak elastyczna platforma daje bardzo dużo możliwości zastosowań. Może to być nadzorowanie boisk szkolnych i placów zabaw, parków, miejsc publicznych, zachowań tłumu, przeciwdziałanie wandalizmowi czy zjawiskom niepożądanym w przestrzeni publicznej.

Pan Piotr Nikiel z IMPEL Monitoring udzielił wywiadu dla Radio Opole, które było patronem medialnym wydarzenia. Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio pod adresem: monitoring@impel.pl

im-pn0 im-pn1 im-pn2 im-pn3 im-pn4