Impel Security dla WOŚP

15 stycznia miał miejsce 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Firma Impel Security już po raz czwarty zabezpieczała charytatywnie sztab WOŚP w Sosnowcu, który został zlokalizowany w Hali Widowiskowo-Sportowej DorJan.

Największy w Zagłębiu sztab zorganizował mnóstwo atrakcji, łącznie z koncertami, pokazami, konkursami i zawodami sportowymi. Imprezę zakończono o 20:00 pokazem sztucznych ogni, czyli tradycyjnym „światełkiem do nieba”. Całość łączyła się ze sztabem głównym i była transmitowana na żywo w telewizji.Tradycją jest również to, że katowicki oddział Impel Security zaangażował się w zabezpieczenie zarówno imprezy, jak i zadbał o bezpieczeństwo wolontariuszy.

Doświadczeni w obsłudze imprez masowych pracownicy zabezpieczali zarówno wnętrza hali widowiskowej, jak i obszar wokół niej, gdzie miały miejsce liczne pokazy wojskowe, strażackie i offroadowe. Ponadto dbali o to, by przeliczanie gotówki pochodzącej z licytacji przebiegało bez incydentów.10 pracowników Impel Security dołożyło w ten sposób wartościową cegiełkę na konto WOŚP.

 

8a7b62d9_large