Impel Security Polska wspiera Miasto Dzieci w Miliczu.

Miasto Dzieci to projekt dydaktyczno-wychowawczy non-profit. Dzieci zarządzają miasteczkiem, w którym ciężka praca, zarabianie pieniędzy i podejmowanie strategicznych decyzji to świetna zabawa.W ramach zajęć dzieci spotykają się z przedstawicielami różnych zawodów, dowiadują się na czym polegają ich obowiązki oraz odkrywają tajniki tajemniczych profesji. Godzina pracy w Mieście Dzieci warta jest 8 tauronków. Oszczędni mogą je zdeponować w Banku Miasta Dzieci, rozrzutne dzieciaki mogą je od razu wydać w pełnym zabawek Sklepie Marzeń.Dzieci pracują m.in. jako bankowiec, fotograf, piekarz, stolarz, ogrodnik, czy dziennikarz.
Większość małych chłopców (i dziewczynek również) marzy o tym, by w przyszłości nosić mundur. W Mieście Dzieci te marzenia się spełniają, maluchy mogą się wcielić w rolę strażaka, policjanta i ochroniarza.

Funkcja pracownika ochrony w Mieście Dzieci jest bardzo ważna. Ubrani w kamizelki, mali stróże pilnują Banku, Sklepu oraz dbają by na terenie Miasta Dzieci było bezpiecznie. Od prawdziwych ochroniarzy maluchy uczą się m.in. obsługi radiotelefonów, wykrywaczy metali oraz urządzeń Active Guard. W ramach promocji bezpieczeństwa każde dziecko zostaje także wyposażone w odblaskowe opaski na rękę z logo ISP.

Impreza trwa od 21 do 31 lipca 2015.
Impel Security Polska zapewnia zabezpieczenie terenu imprezy oraz animacje dla dzieci w ramach zawodu PRACOWNIK OCHRONY.

miasto dzieci - ochrona Impelmiasto dzieci - ochrona Impel