Impel uczestnikiem konferencji „Bezpieczeństwo w twoich rękach”

23 marca 2016 spółka Impel Security Polska brała udział w konferencji „Bezpieczeństwo w twoich rękach” przeprowadzonej pod patronatem Związku Pracodawców Pomorza. Organizatorzy spotkania zebrali w jednym miejscu przedsiębiorców i specjalistów skupionych wokół m.in. branży ochrony obiektów i osób, nowoczesnego monitoringu, motoryzacji, finansów, BHP, ochrony praw autorskich oraz energetyki.

Podczas spotkania mieliśmy okazję przedstawić kompleksową ofertę firmy IMPEL oraz zaprezentować najnowsze rozwiązania techniczne wspomagające pracowników ochrony w codziennych obowiązkach mówi Rafał Witkowski Dyrektor Oddziału Gdańsk IMPEL Security Polska Sp. z o.o.

Spotkanie odbyło się na terenie największego kompleksu biurowego Olivia Business Centre w Polsce Północnej (144 tys. m. kw pow. Biurowej i usługowej), który jest obsługiwany przez Impel Security Polska. Oprócz ochrony fizycznej, zapewniamy także serwis recepcyjny premium oraz dbamy o bezpieczeństwo na parkingach. W ochronę obiektu zaangażowanych jest ponad 80 pracowników ochrony i recepcji.

Impel Security Polska konferencja Bezpieczeństwo w twoich rękach Impel na konferencji
Impel ochrona

impel ochrona

więcej o konferencji tutaj