MotoClassic Wrocław pod ochroną Impela

W dniach 13-14 sierpnia 2016 na terenie Zamku Topacz, pod Wrocławiem, odbyła się wyjątkowa impreza motoryzacyjna MotoClassic. Już po raz szósty do Zamku Topacz przyjechali kolekcjonerzy z Polski i zagranicy. Uczestnicy imprezy mogli podziwiać ponad 300 pojazdów z różnych epok od zabytkowych pojazdów z lat 1886-1980, aż po najciekawsze modele produkowane współcześnie.

Za bezpieczeństwo w trakcie wydarzenia odpowiadała firma Impel Security Polska. W zabezpieczeniu brało udział 27 osób. Pracownicy Impela ochraniali piątkowa paradę aut oraz sobotnią i niedzielną część imprezy.

Do ich głównych zadań należało zabezpieczenie terenu, kontrola wejścia uczestników na teren imprezy, weryfikacja wejściówek, dozór bram wjazdowych a także nadzór nad samochodami wystawców.

Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się zabytkowe pojazdy, które po renowacji wyglądają jak wyjęte z epoki, w której pierwotnie jeździły. W śród pojazdów znalazł się m.in. Ford Mustang coupé z roku 1968 z kultowym silnikiem V8 o pojemności 5 litrów. Samochód należy do Wojciecha Rembikowskiego, wiceprezesa Impel S.A., a prywatnie wielkiego fana motoryzacji.

Ochrona MotoClassic Wrocław 2016