Ochrona imprezy charytatywnej przez Impel Security

8 maja 2016 r. we wrocławskiej hali Orbita odbył się festyn na rzecz Roberta Rześniowieckiego poszkodowanego w poważnym wypadku. Impel Security również zaangażował się we wsparcie akcji.

https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/a1/13/572edc749f74a_p.jpg?1462827055

Robert Rześniowiecki, dla przyjaciół Robson, jest sportowcem, doświadczonym trenerem crossfitu i spinningu, który zarażał swoich podopiecznych energią do działania. Niestety, wskutek potrącenia przez samochód w kwietniu tego roku, zginęła jego żona, a on sam doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu. Obecnie nie może pracować i czeka go długotrwała, kosztowna rehabilitacja. Do tego samotnie wychowuje dwie córki. Robertowi w tej trudnej sytuacji życiowej postanowili pomóc przyjaciele z klubu sportowego, organizując festyn charytatywny.

Impreza pod hasłem „Pomagamy Robsonowi” odbyła się 8 maja w hali Orbita we Wrocławiu. W bogatym programie znalazły się konkursy, pokazy sztuk walki i crossfitu, licytacje. Nie zabrakło atrakcyjnych fantów przekazanych przez osobistości ze świata sportu. Swoje trykoty z autografami dorzuciły również siatkarki Impel Wrocław. Atmosfera i frekwencja dopisały, a dzięki środkom, które udało się pozyskać podczas wydarzenia, będzie można dofinansować rehabilitację Robsona oraz codzienne potrzeby jego rodziny.

Inicjatorem akcji „Pomagamy Robsonowi” był Tomasz Skórkowski z Wrocławskiego Centrum Treningowego Spartan, w którym na co dzień pracował Robert. Organizatora wsparła firma Impel Security. Przez cały czas trwania imprezy (ok.10 godzin) pracownicy ochrony charytatywnie dbali o bezpieczeństwo uczestników.

Więcej informacji na temat akcji „Pomagamy Robsonowi” na www.gazetawroclawska.pl