Pracownik ochrony uratował życie mężczyzny w Centrum Handlowym

14 lipca 2015 roku jeden z Klientów Centrum Handlowego Korona we Wrocławiu źle się poczuł. Pracownik ochrony wyprowadził mężczyznę z toalety, zaprowadził do pokoju socjalnego i bezpiecznie położył na leżance. Mężczyzna, myśląc ze cierpi na niestrawność początkowo nie zgadzał się na wezwanie karetki, jednak zdecydowana postawa naszego pracownika doprowadziła do przyjazdu ekipy ratowników, którzy stwierdzili rozległy zawał serca. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie potwierdzono wcześniejszą diagnozę. Lekarze stwierdzili, że karetka przyjechała w idealnym momencie, ponieważ o życiu mężczyzny decydowały już minuty. 

Kilka dni po zdarzeniu otrzymaliśmy maila od Pana Przemysława ze szczegółowym opisem zdarzenia oraz podziękowaniem dla pracownika, który uratował mu życie.
(…)Proszę o przekazanie podziękowań jednemu z Waszych ochroniarzy. Dzięki jego postawie i zdecydowaniu mogę śmiało powiedzieć, że żyję. (…) Przy okazji gratuluję Państwu takich pracowników, oby było ich jak najwięcej.

Panu Przemysławowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 ochroniarz pierwsza pomoc