Siatkarskie trofeum bezpieczne z Impel Security Polska

Zakończyły się prezentacje pucharu wywalczonego przez polskich siatkarzy podczas zakończonych we wrześniu mistrzostw świata. O bezpieczeństwo trofeum dbała spółka Impel Security Polska.

Pomysł promocji statuetki na spotkaniach z kibicami narodził się w Rzeszowie. Za tym przykładem poszły kolejne zespoły, w których występuje najwięcej zawodników mistrzowskiej reprezentacji. Pierwszy pokaz odbył się 11 października br. w hali Asseco Resovii Rzeszów. Następnie trofeum trafiło do zespołów ZAKSY Kędzierzyn Koźle i PGE Skry Bełchatów. Puchar pojawiał się na oficjalnych prezentacjach przed meczami, dzięki czemu kibice mieli okazję zobaczyć go na żywo i sfotografować. Do końca ubiegłego tygodnia trofeum pozostawało do dyspozycji bełchatowian, po czym wróciło do Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Poza halami sportowymi puchar prezentowany był m.in. w centrach handlowych w Gliwicach, Bytomiu i Bielsku-Białej, w Jednostce Wojskowej w Gliwicach oraz w szkołach na Opolszczyźnie.

Impel Security Polska zapewniał bezpieczeństwo pokazów, które odbywały się na obszarach biur terenowych Katowice i Rzeszów.