Gazela Biznesu dla GWARANT S.A.

Gazela Biznesu Gwarant „GWARANT” Agencja Ochrony S.A., która wchodzi w skład Jednostki Biznesowej Bezpieczeństwo po raz ósmy otrzymała GAZELĘ BIZNESU. W tym roku odbyła się XV Edycja Rankingu Gazele Biznesu 2014.
Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Gazela Biznesu to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.W każdej edycji rankingu badany jest wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikowane były wyniki osiągnięte w okresie 2011, 2012 i 2013.Największym  wyróżnieniem było otrzymanie przez  spółkę Gwarant S.A.,  tytułu  SUPER GAZELI BIZNESU. Nagroda jest efektem wielu lat starań, rozwoju ekonomicznego  i szeroko rozumianej zasady fair play tj. działalności zgodnej z etyką biznesu.
Dziękujemy za tak wysokie wyróżnienie. Wiedząc, że należy się ono tylko najlepszym, dołożymy wszelkich starań, aby oferować usługi najwyższej jakości i sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych.