Zakończenie sezonu piłkarskiego 2016 na PGE Narodowy – podziękowania dla IMPEL Security Polska

Impel Security Polska kolejny rok zapewniał ochronę podczas wielkich wydarzeń piłkarskich na PGE Narodowy. Ostatnie mecze reprezentacji Polski, rozegrane z Danią (8.10) i Armenią (11.10) wymagały również dużego zaangażowania.

Mecz Polska-Dania oglądało na Stadionie Narodowym 56 600 osób, a na spotkaniu Polski z Armenią było 44 500 kibiców. Na każdym z meczów zapewnialiśmy Stewardów w ilościach odpowiednio 850 i 750 osób. W obu przypadkach praca służb Impel Security została oceniona bardzo wysoko przez Organizatora – PZPN, delegata FIFA oraz Operatora stadionu.

Do zadań członków służb porządkowych i informacyjnych firmy Impel Security Polska należało przede wszystkim:

  • sprawdzanie posiadania właściwych biletów wstępu na mecze przez gości
  • przeglądanie odzieży i bagażu podręcznego w celu uniemożliwienia wniesienia na teren PGE Narodowy przedmiotów zakazanych regulaminem imprezy (alkoholu, środków pirotechnicznych, itd.)
  • obsługa informacyjna, np. w zakresie pomocy i wskazywaniu gościom właściwych dla nich wejść, miejsc i stref
  • pełnienie funkcji porządkowych podczas imprezy, polegających na pilnowaniu przestrzegania obowiązującego regulaminu przez uczestników imprezy masowej: właściwego zachowania, porządku i przepisów ppoż.

Podczas zabezpieczenia meczów największe zaangażowanie służb ochrony skupiało się na dozorowaniu drożności ciągów ewakuacyjnych, zapraszaniu gości do zajmowania wyznaczonych miejsc, utrzymywaniu porządku w strefach przebywania mediów, zawodników i strefach VIP.

W ramach podziękowania za udany sezon, Impel został zaproszony do udziału w piłkarskim turnieju zorganizowanym na podsumowanie sezonu imprez masowych 2016 r na terenie PGE Narodowy w Warszawie.W turnieju wzięły udział drużyny przedstawicieli służb zaangażowanych w realizację imprez na PGE Narodowy: Operatora stadionu Spółki PL2012+ (gospodarz turnieju), Policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz firm współpracujących w zakresie m.in. nagłośnienia, zabezpieczenia technicznego oraz oczywiście usług sprzątania i ochrony.Drużyny Impel Cleaning i Impel Security startowały wśród dwóch grup turniejowych. Mecze były prowadzone przez profesjonalnych sędziów piłkarskich, zapewniono pełną opiekę medyczną i wspaniałą zabawę.
Rywalizację sportową wygrała drużyna Państwowej Straży Pożarnej. Serdecznie gratulujemy!