Konferencja „Outsourcing w branży hotelarskiej” z udziałem ISP

W dniach 26-27 marca 2015 roku w hotelu Hotelu Verde Montana Wellness & Spa w Kudowie-Zdrój odbyła się konferencja „Outsourcing w branży hotelarskiej”.

Celem konferencji było wzbudzenie zainteresowania pakietem usług dla branży hotelarskiej oraz zachęcenie do współpracy z Grupą Impel. Zaprezentowano konkretne rozwiązania, wymierne korzyści i zalety związane z outsourcingiem usług.
Konferencja została zorganizowana przez dział handlowy spółki Impel Cleaning.

Program konferencji obejmował:

Najlepsze praktyki w outsourcingu usług dla branży hoteli – case study, w tym prezentacja rozwiązań zapewniających sprawne zarządzanie obszarami w hotelu w zakresie:
- usług porządkowo-czystościowych,
- rentalu bielizny płaskiej,
- inwestycji w hotelach,
- ubezpieczeń,
- usług zapewniania bezpieczeństwa (bezpieczeństwo i ochrona hotelu).

ochrona hotelu
Ponadto przybliżono zagadnienia związane z cross-sellingiem, czyli pakietem usług, jako optymalizacją kosztów dla obiektów hotelowych.
Podczas spotkania spółkę Impel Security Polska sp. z o.o. reprezentował Krzysztof Sofiński – Zastępca Dyrektora oddziału Wrocław.W trakcie drugiej sesji przestawiono wyniki badania przeprowadzonego przez biuro marketingu MarketCo w zakresie „Wykorzystania usług outsourcingowych w hotelach”. Badanie było podstawą do dalszej dyskusji.

Trzecia sesja obejmowała zagadnienia związane ze środkami higieny – prezentacja ciekawych rozwiązań przedstawionych przez Ecolab sp. z o.o.

Moderatrem konferencji był Paweł Rabiej – partner zarządzający ośrodka dialogu i analiz THINKTANK, redaktor naczelny „Magazynu THINKTANK”, ceniony moderator, który  poprowadził ponad 300 paneli, dyskusji, konferencji i procesów dialogu, gość konferencji i debat o zarządzaniu.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele hoteli z województw dolnośląskiego i opolskiego, spotkała się ona z zainteresowaniem zaproszonych gości.