Kontakt z Impel

Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszymi specjalistami za pośrednictwem poniższego formularza. Chętnie przedstawimy Państwu szczegóły oferty ochrony osób i mienia firmy Impel.

Dzięki sieci oddziałów zlokalizowanych w największych miastach (m. in. Wrocław, Poznań, Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk) jesteśmy w stanie skutecznie realizować usługi ochrony w całej Polsce.

INFOLINIA 800 190 911

tel. +48 71 711 00 00
fax: +48 71 711 00 01

Impel Facility Services Sp. z o. o.
ul.Ślężna 118, 53-111 Wrocław

Inspektor Ochrony Danych

Łukasz Onysyk
Tel: + 48 22 211 18 60
E-mail: iod.ifs@impel.pl


Proszę wybrać zakres zapytania
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Facility Services Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Impel Facility Services).
W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną oraz w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę.
Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych >


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych w celach marketingowych przez Impel Facility Services. Mam świadomość, że zgoda może być w każdej chwili przeze mnie cofnięta.

Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres email lub numer telefonu wiadomości zawierających informacje handlowe.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.